Milli Sporculardan Başkan Kılınç’a Ziyaret - AdiyamanAktuel.Com - Tarafsız Değiliz, Halkın Tarafıyız
Perşembe, 21 May 2020 12:14

Milli Sporculardan Başkan Kılınç’a Ziyaret

Adıyamanlı milli sporcular, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

Çeşitli branşların milli takımlarında yer alan Adıyamanlı sporcular, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş’in de hazır bulunduğu ziyarette sporcularla bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Kılınç, ziyarette hazır bulunan sporcular nezdinde tüm gençliğin bayramını kutladı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Keleş ise ziyarette yaptığı konuşmada, müdürlüklerinin Adıyaman’daki sportif faaliyetleri hakkında Başkan Kılınç’a bilgi verdi.

Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, elde ettikleri başarılarla ülkenin ve Adıyaman’ın gururu olan milli sporculara Adıyaman Belediyesi Kadın ve Gençlik Merkezi kursiyerleri tarafından hazırlanan el yapımı bakır işleme hediyeler takdim etti.

Okunma 427 defa

Yorum Ekle

Bu yazının tüm hakları adiyamanaktuel.com'a aittir. "www.adiyamanaktuel.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©