TÜFAD'dan Gazetecilere Spor Paketi - AdiyamanAktuel.Com - Tarafsız Değiliz, Halkın Tarafıyız
Salı, 12 May 2020 20:59

TÜFAD'dan Gazetecilere Spor Paketi

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Adıyaman Şubesi yönetimi tarafından gazetecilere spor yapmaları amacıyla çeşitli malzemelerden oluşan spor paketi hediye etti.

Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD) Başkan Yardımcısı Erkan Gazi Çağır ve Genel Sekreter Mehmet Güneş, Yaman Medya Grubuna bağlı Perre Haber Ajansı Müdürü Mahir Alan'ı ziyaret etti.

Başkan Yardımcısı Erkan Gazi Çağır, ziyarette yaptığı konuşmasında, dernek olarak "Evde kal hareketsiz kalma" sloganı kapsamında spor paketi takdim ettiklerini söyledi.

Çağır, koronavirüs salgını nedeniyle evde geçirilen günlerin hareketsiz geçirilmemesi gerektiği ve kas iskelet sisteminin hareketinin önemli olduğunu belirterek, dernek olarak vatandaşların spor yapmaları için spor malzemesi hediye ederek hareketli olmaya davet ettiklerini kaydetti.

Perre Haber Ajansı Müdürü Alan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Çağır ve Güneş'e spor paketi için teşekkür etti.

Okunma 908 defa

Yorum Ekle

Bu yazının tüm hakları adiyamanaktuel.com'a aittir. "www.adiyamanaktuel.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©