Amatör Ligde Play-Off Heyecanı Yaşanıyor - AdiyamanAktuel.Com - Tarafsız Değiliz, Halkın Tarafıyız
Salı, 10 Mart 2020 09:01

Amatör Ligde Play-Off Heyecanı Yaşanıyor

Adıyaman birinci Amatör küme liginde 2019-2020 Futbol sezonunda gruplarında başarılı olarak Play-Off’a yükselen 6 takım için kura çekimi yapıldı.

Hilton otelde düzenlenen kura çekim törenine Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürünü temsilen şube müdürü Faruk Dursun, ASKF Başkanı Cenap Taşkın, Futbol İl Temsilcisi Ali Çelik, Saha komiserleri Adıyaman Şubesi Başkanı Naif Dünek, TUFAD Adıyaman şubesi yönetim kurulu üyesi Gazi Çağır, Mehmet Güneş, Kulüp başkanları, Antrenörler ve yöneticiler katıldı.

Düzenlenen kura çekim töreninde Play-Off’a yüskelen 6 takımı tebrik ettiğini dile getiren Şube müdürü Faruk Dursun; “Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve spor il müdürlüğümüz olarak sayın müdürümüz Fikret Keleş nezdinde ilimiz birinci amatör kümede mücadele eden bütün kulüplerimizi yürekten kutluyoruz, elde etmiş oldukları başarı sonucunda Play-Off’a yükselen 6 kulübümüze play-off maçlarında başarılar diliyoruz, bugün burada olduğu gibi oynanacak olan müsabakalarda centilmence, ilimize yakışır bir şekilde mücadele edeceklerinden eminiz kura çekim töreninin düzenlenmesinde katkı sunan TÜFAD Adıyaman şubesine teşekkür ediyorum” dedi.

Play-Off’a yükselen kadar yükselmek için sezon boyunca büyük emekler sarf eden diğer kulüpleri de tebrik ettiklerini ifade eden TÜFAD Adıyaman şubesi yönetim kurulu üyesi Mehmet Güneş; “İlimiz birinci amatör ligi sezonu be sezon oldukça çekişmeli maçlara sahne oldu. Oynanan müsabakalar neticesinde 6 kulübümüz Play-Off’a yükselmeyi başardı. TÜFAD Adıyaman şubesi olarak takımlarımızı tebrik ediyoruz dedi.

Play-Off’a yükselen takımları tebrik ettiklerini belirten Saha Komiserleri Derneği Adıyaman Şube başkanı Naif Dünek; “Birbirinden değerli kulüplerimiz sezon boyunca vermiş oldukları emeklerinin karşılığı olarak Play-Off’a yükselmeye hak kazandılar. Bugün yapılan kura çekimi ilimiz sporuna ve kulüplerimize hayırlı uğurlu olsun. 6 Takımımız içinden hak edenin şampiyon olacağı bir Play-Off mücadelesi olmasını yürekten temenni ediyor, takımlarımıza başarılar diliyoruz” dedi.

ASKF Başkanı Cenap Taşkın ise , “Sezon öncesi bütün kulüplerimize çekeceğimiz fikstür hayırlı uğurlu olsun. İnşallah centilmenlik içerisinde güzel bir şekilde bu sezonu yaşamak için hep beraber elle verip sezonumuzu güzel bir şekilde kapatmaya çalışacağız” dedi.

Adıyaman Futbol İl temsilcisi Alican Çelik ise yaptığı konuşmada, “Sezon öncesi bütün kulüplerimize çekeceğimiz fikstür hayırlı uğurlu olsun. İnşallah centilmenlik içerisinde güzel bir şekilde bu sezonu yaşamak için hep beraber elle verip sezonumuzu güzel bir şekilde kapatmaya çalışacağız” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından kura çekimi yapıldı.

İlk Hafta Programı;

Yamanspor                 Besnispor

İmamağaspor             Besni Belediyespor

Öz Samsatspor           Adıyaman Çınarspor

Okunma 3523 defa

Yorum Ekle

Bu yazının tüm hakları adiyamanaktuel.com'a aittir. "www.adiyamanaktuel.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©