Adıyaman 1954spor'da Hoca İle Yollar Ayrıldı! - AdiyamanAktuel.Com - Tarafsız Değiliz, Halkın Tarafıyız
Çarşamba, 09 Ekim 2019 13:10

Adıyaman 1954spor'da Hoca İle Yollar Ayrıldı!

Adıyaman 1954spor’da teknik direktör Süleyman Bilgin ile yollar ayrıldı

Kahta 02spor karşısında alınan 2-2’lık beraberliğin artından yönetim kurulu ile görüşen Süleyman Bilgin, takımdan ayrıldı.

Sarı-Yeşilli ekip, Bilgin yönetiminde 3 haftada 7 puan toplamıştı. Adıyaman 1954spor'un yeni teknik direktörünü hafta içerisinde açıklaması bekleniyor.

teknik direktör Süleyman Bilgin sosyal medyadan yaptığı açıklamada ise şöyle; Bugün itibari ile gördüğüm lüzum üzerine '' Benim Şehrim Benim takımım'' olan Adıyaman1954 Spordan ayrılmış bulunmaktayım..Teknik ekibimle birlikte çok kısa zamanda çok işler yapıp 3 zorlu maçta 7 puan alarak takımı zirvede bıraktık çok şükür.. Bu süreç zarfında benden desteğini esirgemeyen tüm Adıyaman Spor kamuoyuna, eşi benzeri olmayan vefakar Şehri Yaman, 02 Cendere ve Ultras perres taraftar gruplarına şahsım ve teknik ekibim olarak teşekkürü bir borç bilirim.Dileğim şehrimin takımı olan Adıyaman1954 sporu laik olduğu en güzel yerde görmektir dedi.

Okunma 363 defa

Yorum Ekle

Bu yazının tüm hakları adiyamanaktuel.com'a aittir. "www.adiyamanaktuel.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©