İYİ Partili Karaaslan'ın 19 Mayıs Kutlama Mesajı - AdiyamanAktuel.Com - Tarafsız Değiliz, Halkın Tarafıyız
Salı, 19 May 2020 16:14

İYİ Partili Karaaslan'ın 19 Mayıs Kutlama Mesajı

İYİ Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hakan Karaaslan, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Karaaslan mesajında, "Ya istiklal ya ölüm diyerek''' destanlar yazan ve destanlar başlatan Başkomutan Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun."dedi.

Aziz vatanın dört bir yanının sömürgeci güçler tarafından içerdeki işbirlikçi mihrakları ile beraber işgal altına alındığında bir destan yazıldığını vurgulayan Karaaslan, şunları ifade etti: n"Bir meşale yakan ve bu meşaleyi yurdun dört yanına yayan, onurumuzu namusumuzu toprağımızı vatanımızı kaybetmek üzere olduğumuz bir zamanda bu milletin vatan kaybetmenin benlik kaybetmek olduğunun bilinci ile aziz milletimiz ile beraber "Ya istiklal ya ölüm diyerek''' destanlar yazan ve destanlar başlatan Başkomutan Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Seni anmak vatanın ve bayrağın önemini anlamaktır."

Okunma 388 defa

Yorum Ekle

Bu yazının tüm hakları adiyamanaktuel.com'a aittir. "www.adiyamanaktuel.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©