Adıyaman Belediyesi, EMİTT Fuarı’nda Tanıtıma Katkı Sundu - AdiyamanAktuel.Com - Tarafsız Değiliz, Halkın Tarafıyız
Cuma, 31 Ocak 2020 10:43

Adıyaman Belediyesi, EMİTT Fuarı’nda Tanıtıma Katkı Sundu

Dünyanın en prestijli fuarları arasında gösterilen EMITT Fuarı’na Adıyaman Valiliği ve Adıyaman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile birlikte katılan Adıyaman Belediyesi, Adıyaman’ın tanıtımına tam katkı sundu.

Bu yıl 30 Ocak’ta İstanbul’da düzenlenmeye başlayan ve 2 Şubat’a kadar devam edecek olan dünyanın en prestijli turizm fuarı olarak kabul edilenDoğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’na Adıyaman adına Adıyaman Valiliği ve Adıyaman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile birlikte katılan Adıyaman Belediyesi, Adıyaman’ın en güzel şekilde tanıtılması için ciddi katkı sundu.

Adıyaman Valiliği koordinesinde açılan Adıyaman standını ziyaret eden misafirlere Adıyaman’ın güzelliklerini anlatan Adıyaman heyeti, Adıyaman’ın tarihiyle, kültürüyle, örfüyle ve adetleriyle ülkenin eşsiz kentlerinden bir tanesi olduğunu belirterek, Adıyaman’a ait materyaller dağıttı.

İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar alanında gerçekleşen fuarda yöresel zenginlikleriyle büyük beğeni toplayan Adıyaman standı davetlilerden yoğun ilgi gördü.

Okunma 3616 defa

Yorum Ekle

Bu yazının tüm hakları adiyamanaktuel.com'a aittir. "www.adiyamanaktuel.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©