MHP Adıyaman Teşkilatından Kent Konseyine ziyaret - AdiyamanAktuel.Com - Tarafsız Değiliz, Halkın Tarafıyız
Toprak
Perşembe, 03 Ekim 2019 13:11

MHP Adıyaman Teşkilatından Kent Konseyine ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hüseyin Özgün, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve yönetim kurulu üyeleri Kent Konseyini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini paylaştılar.

Kent Konseyi yürütme kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette kent konseyinin yapısı, işleyişi ve çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

Kentin hepimizin ortak yaşam alanı olduğunu ifade eden MHP İl Başkanı Hüseyin Özgün, onu korumak ve daha güzel olmasını sağlamak konusunda da herkesin ortak sorumluluğu olduğunu söyledi. Kentin hukukunu herkesin gözetmesi gerektiğini de belirten Başkan Özgün, nitelikli, güçlü ve uzman bir ekiple yola çıkan Başkan Sinan Temel’in ekibiyle birlikte güzel işlere imza atacağına inandıklarını ve MHP teşkilatı olarak üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduğunu söyledi.

MHP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Doğan da tebrik ve hayırlı olsun dileklerini paylaşarak kent konseyinin önemli sorumluluklar üstlendiğini ifade etti. Yeni yönetimin daha güzel bir Adıyaman hedefinde güzel işlere imza atacağına inandığını belirterek başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Kent Konseyi Başkanı H. Sinan Temel, MHP İl ve Merkez İlçe teşkilatına yürütme kurulu arkadaşları adına teşekkür etti ve ziyaretlerini önemsediklerini belirtti. Herkesin ortak derdi ve ortak sevdası Adıyaman olması gerektiğinin altını çizen Başkan Temel, daha güzel bir Adıyaman hayaliyle yola çıktıklarını, bu yolculuğu tüm hemşehrilerimizle birlikte yapmak istediğini, dolayısıyla iş birliği ve güç birliğinin önemli olduğuna dikkat çekti.

Ziyaret karşılıklı iyi dilek ve başarı temennileri ile sona erdi.

Okunma 286 defa

Yorum Ekle

Bu yazının tüm hakları adiyamanaktuel.com'a aittir. "www.adiyamanaktuel.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©