“300 Yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Mutluluk Verici Bir Müjde'' - AdiyamanAktuel.Com - Tarafsız Değiliz, Halkın Tarafıyız
Cuma, 31 Ocak 2020 17:19

“300 Yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Mutluluk Verici Bir Müjde''

Adıyaman Sağlık-Sen Şube Başkanı Yasin Barutçu, 300 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nin yapım ihalesinin 9 Mart 2020 tarihinde yapılacağı müjdesini verdi.

Adıyaman Sağlık-Sen Şube Başkanı Yasin Barutcu sosyal meday hesabından yaptığı açıklamada, Adıyaman il merkezi ve ilçelerimizde sağlık alanında çok ciddi yatırımların yapılmasını mutlulukla takip etmekteyiz. Bütün hastaneler yenilendi, birçok aile sağlığı merkezi ve sağlık tesisi açıldı ve bunlara yenileri eklenmeye devam ediyor.

Ak Parti GMDK Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Sayın Ahmet Aydın; 300 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinin yapım ihalesininde 9 Mart 2020 tarihinde yapılacağı müjdesini verdi.

Yeni açılacak olan tam donanımlı hastanede, sağlık çalışanlarımızın çocukları için kreş olması sendikamızında en önemli taleplerinden biriydi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Kreş talebimizi uygun görmüş ve yeni açılacak hastanelerde kreş olması talimatını vermişti. Sağlık çalışanlarımızın kreş talebinin karşılanacağı nadir illerden biri olacağımız içinde ayrıca mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum.

Sağlık ve diğer alanlarda memleketimize yapılmış olan sayısız yatırımlara ve hizmetlere öncülük ettiğinden dolayı, Adıyamanımız ve Türkiye için ne kadar değerli bir siyasetçi olduğunu tekrar bize göstermiş olan Ak Parti GMDK Başkanı ve Adıyaman Milletvekilimiz Sayın Ahmet Aydın’a özellikle teşekkür ederiz.

Bu mutluluk verici yatırımdan dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Sayın Bakanımıza ve bu yatırımı ilimize kazandırmak için uzun zamandan beridir uğraş veren Ak Parti GMDK Başkanı ve Adıyaman Milletvekilimiz Sayın Ahmet Aydın’a, Milletvekillerimize, Sayın Valimize, Sağlık Yöneticilerimize ve ismini sayamadığım emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

Okunma 4791 defa

Yorum Ekle

Bu yazının tüm hakları adiyamanaktuel.com'a aittir. "www.adiyamanaktuel.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©