Keçileri Ölen Küçük Barış’a 5 Kuzu Hediye - AdiyamanAktuel.Com - Tarafsız Değiliz, Halkın Tarafıyız
Perşembe, 09 Temmuz 2020 08:15

Keçileri Ölen Küçük Barış’a 5 Kuzu Hediye

Adıyaman'ın Gölbaşı Kaymakamı Mutlu Köksal, trafik kazasında 22 tane keçisi öldüğü için çok üzülen Barış Çalışkan’a beş kuzu hediye etti.

Küçük Barış’a ve babasına geçmiş olsun dileklerini ileterek üzüntülerini paylaşan Kaymakam Köksal, 8’inci sınıf öğrencisi Küçük Barış ile bir süre sohbet ettikten sonra yanında getirttiği 5 tane kuzuyu hediye etti.

Kaymakam Köksal, "Barış’ımız kuzusunu ve keçilerini kaybetti. Üzgün. Bir nebze olsun yeniden yetiştirebileceği, büyütebileceği hayvanları biz bu gün Barış’a hediye etmek istedik. Barış’ımızın artık kendi elleriyle yetiştirebileceği 5 tane kuzuyu kendisine teslim ediyoruz. Barış’a ve babasına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum."ifadelerini kullandı.

Kaymakam Köksal’a teşekkür eden küçük Barış ise kaymakam bey üzüntümü bastırabilmem için bu hayvanları getirdi, devletimize ve kendisine teşekkür ederim." dedi.

Kaymakam Köksal’a kaza anını anlatan sürü sahibi Mehmet Çalışkan ise karayolunu mecburen kullandıklarını söyleyerek Kaymakam Köksal’dan karayolunda meydana gelen kazalara karşı çözüm bulmasını istedi.

Okunma 219 defa

Yorum Ekle

Bu yazının tüm hakları adiyamanaktuel.com'a aittir. "www.adiyamanaktuel.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©