22. Besni Eğitim Bayramı Başladı - AdiyamanAktuel.Com - Tarafsız Değiliz, Halkın Tarafıyız
Cumartesi, 26 Eylül 2020 17:47

22. Besni Eğitim Bayramı Başladı

Adıyaman'ın Besni ilçesinde 22'ncisi düzenlenen Besni Eğitim Bayramı koronavirüs tedbirleri kapsamında başladı.

Besni Kaymakamlığı, Besni Belediyesi ve Besni Eğitim Vakfı organizasyonuyla her yıl geleneksel olarak kutlanan Besni Eğitim Bayramının 22'ncisi Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtı'na çelenk sunumuyla başladı.

Bu yıl tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle fiili olarak kutlanamayan Besni Eğitim Bayramı son günlerin trend uygulamalarından olan Zoom uygulamasıyla alanında uzman konukların katılacağı iki önemli panel yapılacak.

Bayram etkinlikleri çerçevesinde yapılacak panel kapsamında ise bugün saat 16:00’da Zoom uygulaması üzerinden Şaban Çağıran’ın moderatörlüğünde Prof. Dr. Selçuk Şirin’in konuşmacı olarak katılacağı “Gençlerin Sorunları ve Eğitim” konulu panel gerçekleştirilecek.

Yarın ise yine aynı saatte Zoom uygulaması üzerinden Mehmet Kaban moderatörlüğünde Abbas Güçlü, Prof. Dr. Kemal Kocabaş ve Özgür Bozdoğan’ıın konuşmacı olarak katılacağı “Pandemi Döneminde Eğitim ve Öğretim” konulu panel yapılacak.

Okunma 216 defa

Yorum Ekle

Bu yazının tüm hakları adiyamanaktuel.com'a aittir. "www.adiyamanaktuel.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©