Düğün Davetiyesinde İlk Kez 'Lütfen Maske Takmayı Unutmayınız' Uyarısı - AdiyamanAktuel.Com - Tarafsız Değiliz, Halkın Tarafıyız
Pazartesi, 10 Ağustos 2020 16:18

Düğün Davetiyesinde İlk Kez 'Lütfen Maske Takmayı Unutmayınız' Uyarısı

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde ilk defa bir düğün davetiyesine "lütfen maske takmayı unutmayınız" notu eklenerek, davetliler uyarıldı.

Kahta ilçesinde Saliha ve Ali Kılınç’ın kızları Fatma Kılınç ile Remziye ve Ramazan Bozkurt’un oğulları Mehmet’in düğün davetiyelerine sosyal mesafe uyarısı ve maske takılması zorunluluğuna yönelik not yazıldı.

Davetiyenin adres tarifinin ardında gerekli uyarılar eklenerek, şu şekilde ifade edildi: "11 Ağustos 2020 tarihinde açık havadaki bir düğün salonunda yapılacak olan düğün töreninde saat 18.30’da mevlüt okutulacak. Saat 19.00’da da maske takmak zorunluluğu ve sosyal mesafe kuralına uyularak düğün yemeği verilecek. Lütfen maske takmayı unutmayınız."

Okunma 301 defa

Yorum Ekle

Bu yazının tüm hakları adiyamanaktuel.com'a aittir. "www.adiyamanaktuel.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©