Adıyaman’da Ticari Taksilere Sıkı Denetim - AdiyamanAktuel.Com - Tarafsız Değiliz, Halkın Tarafıyız
Pazartesi, 10 Ağustos 2020 16:15

Adıyaman’da Ticari Taksilere Sıkı Denetim

Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin ilde faaliyet gösteren ticari taksilere yönelik denetimleri devam ediyor.

Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında ilde faaliyet gösteren ‘T’ plakalı ticari taksi işletmecilerine yönelik denetimlerine devam ediyor.

Araçlarda temizlik ve hijyen kurallarına uyulması uyarısında bulunulan denetimlerde, araç sahiplerinin de belgeleri kontrol edildi.

Yapılan denetimler hakkında bilgi veren yetkililer, "Denetimlerimizde koronavirüs tedbirleri kapsamında araç içerisinde her müşterinin kullanabileceği miktarda dezenfektan veya 80 derecelik kolonya bulundurulması kontrolü yapılıp, araçların sık sık havalandırılması konusunda araç sürücüleri uyarıldı. Kurallara uymadığı tespit edilen araç sürücüleri hakkında da tutanak tutularak, gerekli uyarılarda bulunuldu. Vatandaşların can güvenliği açısından ticari taksi sürücülerine büyük görev ve sorumluluklar düşüyor. Denetimlerimiz rutin bir şekilde artarak devam edecektir."şeklinde ifade etti.

Okunma 298 defa

Yorum Ekle

Bu yazının tüm hakları adiyamanaktuel.com'a aittir. "www.adiyamanaktuel.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©