Örnek İşadamı Gönülleri Fethetti - AdiyamanAktuel.Com - Tarafsız Değiliz, Halkın Tarafıyız
Cumartesi, 23 May 2020 00:45

Örnek İşadamı Gönülleri Fethetti

İş Adamı Hasan Berkcan Fakir Aileyi Sevindirdi

Almanya’da yaşayan Adıyamanlı hayırsever işadamı Hasan Berkcan, yardım muhtaç ailenin ev ihtiyaçlarını aldı.

Son yıllarda yaptığı yardımlar Adıyamanlıların gönüllünde taht kuran işadamı Hasan Berkcan, Yılol ailesinin Beyaz eşya mobilya ve mutfak ihtiyaçlarını alarak örnek bir davranış sergiledi.

İmkanları ölçüsünde doğup büyüdüğü memleketi Adıyaman’a elinden geleni yapmaya çalıştığını ifade eden hayırsever işadamı Hasan Berkcan; “Uzun yıllardır Almanya’da ikamet ediyorum. Ancak geldiğimiz ilk günden bugüne ne Adıyaman’ı nede hemşehrilerimizi unutmadım. Unutmamda mümkün değil. Gerek televizyondan, gerekse de sosyal medya üzerinden memleketimden haber der oluyor, yakın akraba ve arkadaşlarımızla sık sık sosyal medya üzerinden de güzel iletişimler kuruyoruz. Doğup büyüdüğümüz şehrimize ahte vefa borcumuzun olduğu bilinçlerde zaman zaman şehrimizde yaşayan fakirlerimize yardım amacıyla elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz dedi.

Okunma 309 defa

Yorum Ekle

Bu yazının tüm hakları adiyamanaktuel.com'a aittir. "www.adiyamanaktuel.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©