İstanbul’un Sofrasını Adıyamanlı Genç Kardeşler Kuruyor - AdiyamanAktuel.Com - Tarafsız Değiliz, Halkın Tarafıyız
Salı, 18 Şubat 2020 13:12

İstanbul’un Sofrasını Adıyamanlı Genç Kardeşler Kuruyor

Çocuk Yaşta Yemekçilik Sektörüyle Tanışan Adıyamanlı Sercan ve Serkan Sarı kardeşler yıllar önce kurmuş oldukları SARILAR CATERİNG İle İstanbul'un 39 İlçesine toplu yemek hizmetleri vermekteler.

Lezzeti, Fiyatı ve kusursuz hizmetiyle toplu yemeklerin vazgeçilmez adresi olan Sarılar Catering işletmecisi Genç Kardeşler "Mutfak Çalışma ve hijyenik sistemlerinin bir Ev Mutfağıyla Aynı Olduğunu ve Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Arnavutköy, Bağcılar, Güngören, Esenler ve Başakşehir Başta Olmak Üzere İstanbul'un Her İki Yakasına Sofra Kurduklarını dile getirdiler.

Genç Kardeşlerin Azmi ve Başarısı Gören ve Tanıyan Herkes Tarafından Takdir Ediliyor. Adıyaman’ın Yanı Sıra İstanbul'daki Tüm İl Derneklerine de Toplu Yemek Hizmet Veren Firma, Birçok Kurumsal Firmanın Yanı Sıra Tekstil Atölyelerinin de En Çok Tercih Ettiği Firmalar Arasında Yer Almaktadır.

Sercan Sarı Türkiye’nin Mutfağı Sarılar Catering

Türkiye’nin İstanbul’daki Mutfağının SARILAR CATERİNG Olduğunu söyleyen firma sahiplerinden Sercan Sarı “İstanbul’un 39 ilçesine Yedi Bölgenin Sofrasını, Deneyimli Ustalar Nezrinde Kurmaktayız. Düğün, Nişan, Taziye ve Tüm Toplu Yemek Hizmetlerinde Ev Mutfağı Hijyenikliği ve Anne Eli Lezzetini yine Sarılar Cateringde” dedi.

Okunma 441 defa

Yorum Ekle

Bu yazının tüm hakları adiyamanaktuel.com'a aittir. "www.adiyamanaktuel.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©