Başkan Kılınç, Ortaokul Öğrencilerini Makamında Ağırladı - AdiyamanAktuel.Com - Tarafsız Değiliz, Halkın Tarafıyız
Perşembe, 13 Şubat 2020 14:13

Başkan Kılınç, Ortaokul Öğrencilerini Makamında Ağırladı

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Fatih İmam Hatip Ortaokul öğrencilerini makamında ağırlayarak sohbet etti.

Adıyaman Fatih İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini makamında ağırlayan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, öğrencilerle tek tek ilgilenerek eğitimleri, okulları ve şehir hakkındaki görüşlerini dinledi.

Öğrenciler, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a yaptıkları ziyarette okullarında yürütülen eğitim sistemi hakkında bilgiler vererek, okullarının eksikleri konusunda destek istedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Kılınç ise geleceğin teminatı olan öğrencilerin her zaman yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini dile getirerek, “Makamımıza kadar gelip, büyük bir özgüvenle okullarının sorunlarından bahsedip, uygulanan eğitim sistemi hakkında bilgiler veren minik kardeşlerimizin ziyareti bizleri oldukça mutlu etti. Böyle önemli konularda duyarlılık gösterip, fikirler sunması oldukça önemli, bundan dolayı bu güzel kardeşlerimi bir kez daha tebrik ediyorum” diye konuştu.

Ziyaret sonunda Başkan Kılınç, öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.

Okunma 902 defa

Yorum Ekle

Bu yazının tüm hakları adiyamanaktuel.com'a aittir. "www.adiyamanaktuel.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©