Başkan Kılınç, Liselilerle Buluşuyor - AdiyamanAktuel.Com - Tarafsız Değiliz, Halkın Tarafıyız
Salı, 11 Şubat 2020 18:02

Başkan Kılınç, Liselilerle Buluşuyor

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ‘Liselilerle Buluşma’ projesi kapsamında Atatürk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Eğitime büyük önem veren ve her fırsatta gençleri okumaya davet eden Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ‘Liselilerle Buluşma’ projesi kapsamında Atatürk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğrencilerle bir araya geldi.

Atatürk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Demir, idareciler ve öğretmenler tarafından karşılanan Başkan Kılınç, yöneticilerden okul ile ilgili bilgi aldı.

Daha sonra okulun konferans salonunda öğrencilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, öğrencilerle mesleki deneyimlerini paylaşıp, okumanın önemine dikkat çekti. Başkan Kılınç, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, “Geleceğimizin en büyük teminatı olan siz kıymetli çocuklarımızın kitap okuma alışkanlığı kazanması, kitaplara gereken değeri ve özeni göstermesi gelişiminiz açısından oldukça önemli. Güçlü bir Türkiye için okuyup, çevrenizdekileri okumaya teşvik edin. Güçlü ve hedeflerine ulaşan bir Türkiye ancak bu yolla sağlanabilir” dedi.

Program sonunda öğrencilere kitap hediye eden Başkan Kılınç’a okul müdürü Mehmet Demir tarafından plaket takdim edildi.

Okunma 542 defa

Yorum Ekle

Bu yazının tüm hakları adiyamanaktuel.com'a aittir. "www.adiyamanaktuel.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©