Rektör Turgut’tan Emniyet Müdürü Ergüder’e Ziyaret - AdiyamanAktuel.Com - Tarafsız Değiliz, Halkın Tarafıyız
Toprak
Çarşamba, 02 Ekim 2019 16:39

Rektör Turgut’tan Emniyet Müdürü Ergüder’e Ziyaret

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan İbrahim Ergüder’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektör Turgut, Emniyet Müdürü Ergüder’e yeni görevinde başarılar dileyerek, Adıyaman halkının ve üniversite öğrencilerinin güvenliği için sağlanan üniversite - emniyet işbirliğinin artarak devam edeceğini ifade etti.

Son yıllarda önemli çalışmalara imza atan emniyet teşkilatının tüm personelinin fedakârlık bilinciyle hareket ettiğini belirten Turgut, “Ülkemizde huzurun sağlanmasında özellikle son yıllarda özgürlükle güvenliği dengede tutan emniyet teşkilatına önemli görevler düşüyor. İl Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Sayın İbrahim Ergüder’in de huzurun başkenti olan Adıyaman’ımız için güzel hizmetler yapacağına inancımız tamdır. Üniversite ve emniyet teşkilatı arasında kurulan işbirliğin diğer kurumlara da örnek olacağına inanıyoruz.” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Ergüder, Adıyaman Üniversitesinin emniyet teşkilatı ile oluşturduğu başarılı projelerin devam edeceğinin altını çizerek “Öncelikle Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Mehmet Turgut hocamıza nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum. Güvenlik ve asayişin sağlanması için çalışmalarımız devam edecek. Görevime başlamanın heyecanı içerisindeyim. Adıyaman İlimizde çok güzel işlere imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.” diye konuştu.

Okunma 554 defa

Yorum Ekle

Bu yazının tüm hakları adiyamanaktuel.com'a aittir. "www.adiyamanaktuel.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©